درد هر قسمت از بدن نشانه کدام بیماری است؟

نویسنده :شاهو احمدی
تاریخ:یکشنبه 16 دی 1397-09:24 ق.ظ

درد به بیمار هشدار می دهد و پزشکان می گویند علامت خوبی است که قبل از بروز مشکل غیرقابل درمان بدن ان را از خود نشان می دهد، حالا یک سوال و اینکه درد هرقسمت از بدن نشانه چیست؟

درد بدن در قسمتهای مختلف بدن


نشانه های درد انواع بیماری ها کدام قسمت از بدن بروز می کنند؟

درد بیماری را نشان می دهد و یکی از نشانه های لازم برای تشخیص مشکلات داخلی محلی است که این درد بروز می کند ،کدام یک از ارگان های داخلی مطابق دردی که احساس می کنید ،باعث بروز برخی مشکلات می شوند؟

ما در طول زندگی مان در بدنمان دردهایی را تجربه کرده ایم که نمی توانیم آنرا تعریف کنیم و همچنین نمی توانیم بفهمیم که چه چیزی باعث آن شده است.در آن لحظات ، آرزو میکنیم که ما در داخل بدنمان مشکل را پیدا کنیم و فورا بتوانیم آنر درمان کنیم.

انواع دردهای بدن و بیماری های مربوط به آن

درد بیماری قلب

اگر مشکلی در قسمت قلب شما ایجاد شده باشد و در آن احساس سوزش و تیرکشیدن را داشته باشید ممکن است به دلیل دست چپ ، شانه یا گردن شما باشد. برخلاف سایر دردها ، قلب با حرکات بدن یا تنفس شما زیاد ارتباط ندارد.درد بیماری و اختلال در کلیه ها

دردهای کلیوی ممکن است که به دلیل دردهای رایج در قسمت پشتتان ایجاد شود با این وجود درد کلیوی آسیب بسیاری به بدن می رساند و جالب است که بدانید دردهای عضلانی معمولا تحت تاثیر دردهای کلیوی ایجاد می شوند .

درد بیماری مربوط به روده کوچک

اغلب مشکلات در روده کوچک ممکن است باعث درد در ناف شود . اگر شما در هنگام راه رفتن و خم شدن احساس درد کنید ، در اسرع وقت با پزشک خود مشورت کنید تا به شما در درمان این قسمت کمک کند.

درد بیماری روده بزرگ

اگر در شما در قسمت روده بزرگتان دچار دردهای شدید هستید ممکن است که باعث ایجاد درد در سمت راست شکمتان شود و این مشکل همچنین می تواند باعث تخریب روده ها شود.

درد بیماری ریه

ریه ها به تنهایی نمیتوانند درد ایجاد کنند، زیرا هیچ انتهای عصبی ندارند . با این حال ممکن است که شما دردی را در قفسه سینه تان (در اطراف ریه ) تجربه کنید که این درد ممکن است باعث سرفه های خفیف در شما شوند .

درد بیماری آپاندیس

آپاندیس در قسمت پایین ، در سمت راست شکم شما واقع است . با این حال درد ایجاد شده در این قسمت ممکن است که باعث دل درد ، هم در بالای شکم و هم پایین شکم شود.

درد بیماری معده

باتوجه به اینکه در معده تان درد دارید ، این درد ممکن است باعث بروز درد در زیر دنده هایتان شود البته این درد از پشتتان ظاهر می شود . درد معده نزدیک به قلب می باشد و به همین دلیل ممکن است که اشتباه بگیرید و در این صورت با پزشک خود مشورت کنید.

درد بیماری کبد و صفرا

در مورد مسمومیت کبد و صفرا ، درد در قسمت بالایی شکم ایجاد می شود . نشانه های رایج این مسمومیت تلخی در دهان و بسیاری دیگر می باشد.

درد بیماری لوزالمعده

درد ناشی از لوالمعده در مرکز قسمت فوقانی شکم رخ می دهد . این درد ممکن است که در شکم گسترش یابد و هنگامیکه بعد از خوردن غذا به پشتتان می خوابید اتفاق می افتد.نوع مطلب : پزشکی و سلامتی 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات